Akbük’e Nasıl Ulaşırım?

Kategori: Adventure | 0

Sayın Misafirimiz Akbük beldemiz kolay ulaşım yönünden de çok cazip konumda; eğer uzak bir şehir yada yurt dışından geliyorsan ve yolculuk için  uçak tercih ediyorsan sana harika bir haberim var; Akbük konum olarak İzmir Adnan Menderes Hava Limanı ve Bodrum Hava Limanlarının arsında kolay bir şekilde Akbük beldemize ulaşmanızı sağlıyor.

Akbük beldemizde denize yüzünüzü döndünüz sağınızda 80 km 1 saat 20 dakika uzaklıkta İzmir Adnan Menderes Hava Limanı, soluna döndüğünde 35 km yaklaşık 35 dakika mesafede Bodrum Hava Limanı var çok kısa zaman içinde Akbük Beldemize ulaşa bilirsin. Uzak olduğunu düşünme İstanbul da yeni hava limanından en yakın yere ulaşım en az 2 saat tabi trafik yoksa. Bence Akbük tatilin için bu tercih sebebi hava limanından taksi ve havaş ile ulaşım için alt bölümde telefon numaralarına ulaşabilirsin.

Ana menü kısmında irtibat bölümüne tıklayarak haritanın sağ bölümünden konum alabilir isterseniz 05456322408 numaralı telefonumuzdan sayfa yönetimiyle irtibata geçebilir siniz. iyi yolculuklar dileriz.

Saygı değer misafirimiz Akbük beldemize yakın bir şehirde yaşıyor araban veya otobüs tercih ediyorsan Söke veya Didim otogarına biletini almalısın buradan Akbük minibüslerine binerek ulaşabilirsin. Arabanla geliyorsan sayfamızın iletişim bölümünden konum alabilirsin. Tavsiyem ilk Didim sapağını ıska geçip, tepeyi tırmandıktan yaklaşık 5 km sonra Akbük sapağından Akbük’e ulaşmanızdır. Bu size yaklaşık 45 dakika kazandırır.

Telefon numaraları                                                                                                        Akbük Minibüs Durağı: +90 256 856 41 81                                                                       Akbük Taksi Durağı: +90 256 856 — —                                                                           Didim Havaş Durağı: +90 256 — — —

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir