Sana Akbük Tercihin İçin Bir Sebep Daha…?

Kategori: Photos | 2

Merhaba sevgili misafirimiz bu blog sayfamızda sana Akbük beldemizin doğal el değmemiş bakir koylarından bahsetmek istiyorum. Kesinlikle Akbük ziyaretinde en azından  bir gününü eşsiz güzellik deki Akbük koylarına ayırmanı ve sayfamızda esnaflar bölümden numaralarına ulaşabileceğin Akbuk limanına bağlı tekne ve yat esnafı dostlarımızdan istediğinizle irtibata geçerek kendiniz ve aileniz için bir tekne turu ayarlamanızı kesinlikle tavsiye ederim. Tekne turları iki farklı yöne düzenlenmekte ikinci kez bir tura katılmayı planlarsanız bu kez kesinlikle ters yöndeki turlara katılmalısınız, kesinlikle harika bir gün sizi bekliyor. Teknedeki yemek ziyafeti ve bar bölümünü kullana bildiğiniz gibi deniz üstü işportacıları da bir hayli fazla; deniz sporları, balık ekmek, dondurma satıcıları küçük tekneleriyle koylarda sizin hizmet aldığınız tekneler yanaşıyor ve bu olanaklardan isteyenlerin yaralanmasını sağlıyorlar. bu bölüme birçok video eklemek ve bu eğlenceli gezileri görmenizi sağlamayı hedefliyorum. Bu blog sayfasını bitirmeden balık turlarından ve Akbük adını almış Akbük çipura sından bahsetmeden olmaz balık turlarına katılabilir hem balık tutma zevkini yaşar hemde tatlı bir balık ziyafeti çekebilirsiniz kendinize. Bu blog sayfamızda yer alan video bölümü inceleyin ve kesinlikle yeni videolar ve Akbük hakkında tüm güncel bilgiler için sosyal medya ve youtube, vimeo kanallarımıza lütfen üye olunuz sayfamızın en üstü ve en altında direk bağlantı ıconlarını göreceksiniz . LÜTFEN TÜM SAYFAYI İNCELEYİN. Şimdiden iyi tatiller dileriz…

Akbük Tekne Turu Videolarından Kesitler.

Akbük Tekne Turlarından Fotoğraflar

2 Responses

  1. Ahmet özger

    Merhabalar öncelikle böyle bir girişimde bulunduğun için sana çok teşekkür ederim Akbük ü daha iyi tanıyabilme ve insanlarımız için nekadar önem taşıdığını bilgilendirmek için çok güzel bir düşünce ben ve arkadaş çevreme uzun süre anlatmama gerek kalmadan sayfanızı önermem yetecek kısacası sonuna kadar destekçinim. Tekrar teşekkür ederim.

    • Rehber

      Çok teşekkürler Ahmet Özger bey iyi dileklerin için elimden geleni yapmaya çalıştım. Siz sevgili büyüklerimin desteğini bekliyorum en kısa zamanda görüşmek üzere.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir